Szymon Bednarczyk

Radca Prawny

Kontakt telefoniczny:
535 999 985

Windykacja

Kancelaria świadczy usługi w zakresie windykacji należności zarówno w sprawach jednostkowych jak i w pakiecie zleceń windykacyjnych.
U przedsiębiorców szczególnie narażonych na tzw. „zatory” płatnicze pomagamy wprowadzać uregulowania w zakresie windykacji „soft collections” tj. zbiór danych o dłużniku, kontakt telefoniczny, ustalanie harmonogramu spłat należności etc.

W zakresie usług windykacji „hard colections” reprezentujemy klientów na etapie przedsądowym, sądowym i egzekucyjnym. Działalność Kancelarii nie ogranicza się do złożenia wniosku o egzekucję świadczeń, aktywnie reprezentujemy Naszych Klientów przez Komornikiem Sądowym m.in. w czynnościach zajęcia rzeczy ruchomych, egzekucji z nieruchomości. Współpracujemy z wybranymi najefektywniejszymi Kancelariami Komorniczymi na terenie kraju.

W przypadku zamieszkiwania i pracy dłużnika alimentacyjnego w kraju UE Kancelaria zajmuje się również egzekucją alimentów na terenie Unii Europejskiej

Nasz serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Państwa oczekiwania.

Podczas korzystania z serwisu pliki te są zapisywane w pamięci urządzenia.

Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza wyrażenie zgody na powyższe.