Szymon Bednarczyk

Radca Prawny

Kontakt telefoniczny:
535 999 985

Odszkodowania Komunikacyjne

Kancelaria na tym polu swej działalności reprezentuje Klientów już od momentu zgłoszenia szkody do Zakładu Ubezpieczeń sprawcy szkody – w zakresie kalkulacji wyceny szkód współpracujemy ze Stowarzyszeniem Rzeczoznawców Techniki Samochodowej Motoexpert w Kielcach – sporu przedsądowego z Ubezpieczycielem 
w zakresie określenia wysokości szkody, sprawy przed Sądem powszechnym.

W okresie ostatnich kilku lat linia orzecznictwa Sądów poszerza katalog uprawnień osób poszkodowanych w sporach z Towarzystwami Ubezpieczeń, o których poszkodowani częstokroć nie posiadają żadnej wiedzy. Zgodnie w utrwaloną linią orzeczeń, koszt reprezentacji poszkodowanego na etapie przedsądowym wchodzi w zakresie przedmiotowy szkody i podlega zwrotowi przez Towarzystwo Ubezpieczeń.

Z praktyki Kancelarii należy wskazać, iż Ubezpieczyciele 
w sposób nieuprawniony w wycenach wartości szkody stosują zaniżone stawki, wprowadzają zamienniki części oryginalnych do swoich wycen, co w sposób immanentny wpływa na zaniżenie wysokości uznanego odszkodowania. Kancelaria dysponuje bogatym zbiorem orzeczeń Sądów wskazujących błędy Towarzystw Ubezpieczeniowych w wysokości ustalonego odszkodowania.

Nasz serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Państwa oczekiwania.

Podczas korzystania z serwisu pliki te są zapisywane w pamięci urządzenia.

Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza wyrażenie zgody na powyższe.